Konferencje i szkolenia

Drodzy Państwo!

Jeżeli szukacie idealnego miejsca na wyjazd integracyjny to nasza oferta skierowana jest właśnie do was. Polecamy Państwa uwadze nasz Ośrodek położony w centrum Zakopanego jako doskonały punkt do organizacji szkoleń, konferencji i innych spotkań naukowo-biznesowych oraz pobytów indywidualnych.

W naszym Ośrodku mamy aż trzy „sale konferencyjne”. Dwie duże – jedną na około 50 osób, drugą na ok. 30 osób i jedną małą kameralną salkę obok barku i restauracji .

Gwarantujemy fachową obsługę wszelkich wydarzeń takich jak organizacja konferencji, bankietów, zjazdów pracowników, szkoleń oraz imprez integracyjnych. Nasz wykwalifikowany personel pomoże w organizacji i tworzeniu właściwej oprawy oraz odpowiedniego klimatu dla organizowanego wydarzenia.

Zamień wielogodzinne konferencje w wydarzenie, które sprawi, że czas upłynie miło, przyjemnie i pożytecznie w wymarzonej górskiej scenerii.

Skorzystaj z oferty zorganizowania u nas biznesowego wydarzenia, a my dołożymy wszelkich starań, aby przynisoło to pożądany efekt i przełożyło się na lepsze wyniki państwa firmy.

Poniżej przedstawiamy przykładową promocyjną ofertę:

Dla grup (min 25 osób)

Nocleg ze śniadaniem BB

do 3 noclegów – 109 zł /osobę

powyżej 3 noclegów – 99 zł/osobę

Atrakcje dodatkowo płatne:

Wieczorek przy muzyce góralskiej – od 60 zł/osobę + 750 zł

Wieczorek przy muzyce na żywo – od 60 zł / osobę + 850 zł

Wieczorek z DJ – od 60 zł/osobę + 650 zł

Menu wieczorku – przystawka, ciepłe danie, zimny bufet, zimne napoje, ciepłe napoje bez ograniczeń.

Przejazd dorożką/kulig + ognisko z grzańcem – 250 zł / 4 osoby

Zapraszamy do kontaktu celem przygotowania indywidualnej oferty.